Consilier Financiar/Team Manager.

domus in motion

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea presupune:
- prospectarea pietii si identificarea potentialilor clienti;
- identificarea nevoilor de finantare ale clientilor;
- suport acordat clientilor in alegerea celei mai potrivite solutii de economisire-creditare.
Caracteristicile produsului:
• Profit excelent in faza de economisire: peste 18% pe an la lei (dobanda bancii plus prima de stat si bonus de dobanda);
• Sustinut de catre stat cu o prima de pana la 150 de EUR pe an;
• Posibilitatea obtinerii unui credit cu dobanda fixa de pana la 4,5% la lei, dupa numai 18 luni;
• Creditul poate fi rambursat oricand fara penalitati.

CERINTE

Cerinte/Candidatul ideal:
• Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client;
• Flexibilitate, dinamism, creativitate, putere de convingere;
• Persoana responsabila;
• Bune capacitati organizatorice;
• Initiativa;
• Tinuta de afaceri.

BENEFICII OFERITE

Oferta/Responsabilitati&beneficii :
• Comision atractiv din vanzari si sustinere financiara initiala, in functie de rezultate.
• Posibilitati rapide de promovare.
• Traininguri de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere
• Munca intr-o echipa dinamica si flexibila.

-recrutare,formare,integrare in echipa Hvb Banca Pentru Locuinte
-Descrierea HVB Banca Pentru Locuinte:
Institutie bancara specializata in domeniul economisirii si creditarii, membra a celui mai mare Grup financiar din Europa Centrala si de Est