CONSILIER FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant mobil analiza dosare creditare
ACTIVITATE PART-TIME.

- Furnizarea de informatii si servicii clientilor actuali si potentiali;
-Organizarea intalnirilor externe necesare finalizarii activitatii de vanzare;
-Realizarea vanzarii efective;
-Consilierea clientilor;
-Atingerea obiectivelor de vanzari prin gasirea de noi potentiali clienti;
-Mentine baza de date cu potentiali clienti;
-Planifica activitate de vanzare;
-Sustinerea campaniei de marketing;
-Verificarea documentelor clientilor necesare pentru intocmirea dosarului de credit si incheierea aplicatiilor de creditare;
-Raportare zilnica a activitatii catre superiori.

CERINTE

-Experienta minima in domeniul vanzarilor de produse financiare (6 luni);
-Studii superioare/ medii;
-MS Office la un nivel mediu;
-Bune abilitati de comunicare si negociere, orientare catre client, proactiv;
-Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
-Intelege nevoile si asteptarile consumatorului .

BENEFICII OFERITE

-Plan de cariera;
-Plan de dezvoltare individuala conform managementului performantei.