Consilier financiar

RBL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consiliere clienti (persoane fizice) in vederea obtinerii de contracte de economisire si creditare in domeniul locativ

CERINTE

- Initiativa, capacitati de comunicare si prezentare
- Adaptabilitate
- Capabil sa stabileasca prioritati si sa urmareasca indeplinirea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

- Training specialitate
- Posibiliate reala de promovare rapida
- Conditii salariale pe masura responsabilitatilor

Scopul declarat al Raiffeisen Banca pentru Locuinte este de a-i ajuta pe cetatenii romani sa-si realizeze un mare vis: o casa noua, modernizarea celei existente, acces la lucrari de modernizare si intretinere, o locuinta cu un confort sporit. Asa arata in viziunea noastra un minim necesar. Economisirea si creditarea pentru domeniul locativ este un produs financiar, care se bucura deja de o larga recunoastere pe plan international. Obiectivul nostru pe termen mediu si lung este sa ne mentinem lider pe piata, pe nisa economisirii si creditarii in domeniul locativ din Romania.