Consilier Financiar

Raiffeisen Banca Pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase:

- Produs financiar modern
- Piata neacoperita - sub 0,3% din populatie beneficiaza de acest produs
- Necesar mare de imbunatatire a conditiilor de locuit
- Posibilitatea de a deveni independent financiar in cadrul Serviciului Clienti Privati al Raiffeisen Banca pentru Locuinte S.A.

CERINTE

- Ambitia de a acumula experienta si de a promova;
- Capacitate de a se incadra intr-o activitate cu specific strict bancar;
- Capacitatea de a conduce o echipa de vanzari;
- Calitati de lider si dorinta de a reusi in viata, prin propriile sale forte!
- Posibilitatea de a putea acorda minim 2 ore/zi pentru aceasta activitate;
- Flexibilitate, dinamism si dispozitie la munca;
- Spirit de echipa;
- Deschidere catre nou si catre oameni;
- Abilitatea de a invata si aplica metode de intermediere a unui produs financiar ¿ bancar.

BENEFICII OFERITE

Raiffesisen Banca pentru Locuinte S.A. va sustine efortul si munca prin:

- Posibilitatea de a deveni independent financiar in cadrul Serviciului Clienti Privati al Raiffeisen Banca pentru Locuinte S.A.;
- Sansa de a intermedia un produs in conditii de comision deosebit de avantajoase;
- Training calificat gratuit;
- Campanii de marketing si popularizare a bancii si a produsului;
- Asistenta permanenta in cariera dumneavoastra;
- Sistem impus de peste 80 de ani in Germania si Austria;
- Cursuri de specialitate bancara incheiate cu diploma recunoscuta in strainatate;
- Posibilitatea de a lucra in paralel si in alt loc de munca;
- Concursuri cu premii, care permit obtinerea de venituri la nivel occidental;
- Excursii gratuite in strainatate;
- Asigurare gratuita de sanatate platita de catre Banca;
- Laptop, retroproiector, aparat foto digital, telefon mobil, internet prin zapp.

Raiffeisen Banca pentru Locuinte S.A. este o institutie de credit specializata în activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locativ si functioneaza în baza legislatiei bancare si a legii nr. 541/2002. Este cea mai veche si cea mai mare banca in domeniul locativ din lume, fiind prezenta in toate tarile din Comunitatea Europeana, inca din 1931.