Consilier Credite

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea si selectia colaboratorilor directi;
- Planificarea, coordonarea si controlul colaboratorilor din zona de activitate;
- Sustinerea directa si supervizarea procesului de vanzare;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Intocmirea rapoartelor de vanzare;
- Promovarea imaginii bancii in spiritul valorilor organizationale.

CERINTE

Capacitatea de recrutare si pregatire a unei echipe de vanzari performante de minim 30 de oameni in maxim 3 luni;
- Abilitatea de a indeplini, impreuna cu echipa, obiectivele de vanzari;
- Persoane active, ambitioase, tenace;
- Aptitudini analitice si abilitati de comunicare si prezentare;
- Spirit de initiativa si decizie.

BENEFICII OFERITE

- veniturile sunt in functie de realizari, mai exact intre 25%-69 din vanzari
- se adauga posibilitatea de a castiga suplimentar si alte venituri, in masura in care persoana respectiva indeplineste si alte criterii de vanzari.
- colaboratorii urmeaza doua cursuri de vanzari profesioniste de vanzari, unice in Romania,

- In urma cursurilor se primesc diplome recunoscute