Consilier Credite

banca de renume international

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase:
- Produs financiar modern
- Posibilitatea de a vinde mai multe tipuri de produse competitive pe piata financiara romaneasca, cum ar fi:
- Contracte de economisire creditare;

CERINTE

- Capacitate de a se incadra intr-o activitate cu specific strict bancar;
- Capacitatea de a conduce o echipa de vanzari;
- Calitati de lider si dorinta de a reusi in viata, prin propriile sale forte!
- Posibilitatea de a putea acorda minim 2 ore/zi pentru aceasta activitate;
- Flexibilitate, dinamism si dispozitie la munca;

BENEFICII OFERITE

- venituri din comisioane proportional cu realizarile
- munca si timpul dvs este singura investitie
- diversificare venit prin premii, excursii strainatate conform meritelor, rezultatelor,
- cariera pe termen lung
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale
- indrumare gratuita
- sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii

Firma de consultanta de afaceri si de consultanta personala, selecteaza personal in vederea colaborarii cu cea mai puternica banca in domeniul locativ din lume.