Consilier Credite

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilier financiar / Consilier credite pentru domeniul locativ
- Consilierea clientilor noi si servisarea clientilor vechi;
- Identifica nevoile clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate;
- Intocmirea documentatiei necesare;
- Efectueaza operatiuni in contextul procesului de vanzare.

CERINTE

- Studii superioare sau in curs;
- Persoana energica, ambitioasa, comunicativa, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire profesionala si financiara;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Seriozitate;
- Spirit de echipa;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

- Pachet consistent de beneficii;
- Laptop si modem zapp;
- Imprimanta multifunctionala;
- Aparat foto digital;
-Sustinere leasing auto 100 Euro;
-Premii periodice la concursuri de vanzari;
- Reale oportunitati de autodepasire profesionala si financiara;
- Banca organizeaza cursuri gratuite pentru cei admisi.

Pentru persoanele interesate C.V.-urile pot fi depuse la adresa de e-mail: boricean_bank@yahoo.com
Tel: 0741 532451

DESCRIEREA FIRMEI

Societate Bancara