Consilier Credite

Banca de prestigiu international

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor financiare in conformitate cu standardele si politicile bancare;
- Prezinta oferta de produse si servicii, consilierea clientii in alegerea deciziei optime;
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Dezvoltarea organizarea si coordonarea propriei echipe de vanzari.

CERINTE

- bacalaureatul absolvit
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Ablitati de comunicare, prezentare si negociere;
- Spirit de echipa, perseverenta, dinamism, optimism.

BENEFICII OFERITE

- castig occidental in functie de rezultate
- training gratuit
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, tanar, unde meritele va vor fi recunoscute 100%

Banca Romana - Germana - Austriaca, lider la creditele in domeniul locativ din Europa, cu produse unice in Romania.