COMISIONER

ALPIN 2003

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intampina oaspetii, le preia bagajele si ii conduce la receptie ;
- conduce oaspetii si bagajele acestora in camerele repartizare ;
- acorda asistenta clientilor de la sosire pana la plecarea din hotel: raspunde solicitarilor, ofera informatii, recomanda, sfatuieste, rezolva reclamatii;
- efectueaza servicii specifice sosirii, sejurului si plecarii clientilor din hotel: parcare-garare, poarta, chei, transport si depozitare bagaje, informatii si comenzi taxi, comisioane in interiorul si exteriorul hotelului , inmanare corespondenta, mesaje, etc.
- supravegheaza persoanele care intra in hotel si pe cele care stationeaza in perimetrul holului receptiei;
- indeplineste diverse activitati gospodaresti:

CERINTE

• Experienta : avantaj minim 1 an pe un post similar
• Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru motivant
Conditii salariale avantajoase

Complexul Alpin amplasat in cadrul celei mai renumite statiuni montane-Poiana Brasov, dispune de 144 spatii de cazare, restaurant, sali de conferinta, bar non-stop, piscina de dimensiuni semi-olimpice, gradinita copii, lobby atrium-lounge.