Colaboratori vanzari de servicii/produse publicitare

Biz-Prestige

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea de publicitate si marketing Biz-Prestige SRL cauta colaboratori pentru vanzarea de servicii si produse de publicitate.
Se ofera COMISIOANE din vanzari CONSIDERABILE.

Daca doresti obtinerea de venituri suplimentare substantiale contacteaza-ne sau aplica la acest job.

CERINTE

Poti sa faci parte din echipa noastra :
-Daca lucrezi sau ai cunostinte in diferite firme,organizatii, asociatii, partide care au nevoie de serviciile noastre de promovare
-Daca ai destula perseverinta, seriozitate, putere de convingere si ceva timp ca sa propui firmelor o colaborare cu noi si sa o obtii.

BENEFICII OFERITE

Pentru fiecare contract obtinut se ofera comisioane de 10-25 % din contract

Biz-Prestige este o societate dinamica si ambitioasa in puternica crestere pe piata de servicii de publicitate si marketing din Brasov.
Biz-Prestige si-a castigat increderea clientilor sai prin calitatea serviciilor si produselor de promovare propuse si de profesionalismul colaboratorilor sai.
Oferirea unei game diversificate de servicii de marketing si publicitate au dus la o ascensiunea continua, castigand teren in fata marilor jucatori de pe piata din acest domeniu.

www.bizprestige.ro