Colaboratori pentru gasirea de spatii publicitare pentru panouri

Biz-Prestige

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Biz-Prestige SRL cauta colaboratori pentru gasirea de spatii publicitare in Brasov.
Se ofera comisioane SUBSTANTIALE.
Daca puteti facilita gasirea (pentru inchiriere sau vanzare) al unuia dintre urmatoarele spatii publicitare deveniti colaboratorul societatii noastre:
-spatii pentru panouri pe blocuri langa strazi circulate sau in intersectii(trebuie discutat cu asociatia de locatari din care blocul face parte) ; instalarea si afisarea panourilor publicitare este facuta de catre societatea noastra.
-spatii unde vom instala panouri publicitare pe terenuri,curti de casa sau case proprietate personala cu vad bun(intr-o zona circulata).

CERINTE

Seriozitate
Cu sau fara experienta

BENEFICII OFERITE

Se ofera comisioane substantiale.
Posibilitate de angajare.

Biz-Prestige este o societate dinamica si ambitioasa in puternica crestere pe piata de servicii de publicitate si marketing din Brasov.
Biz-Prestige si-a castigat increderea clientilor sai prin calitatea serviciilor si produselor de promovare propuse si de profesionalismul colaboratorilor sai.
Oferirea unei game diversificate de servicii de marketing si publicitate au dus la o ascensiunea continua, castigand teren in fata marilor jucatori de pe piata din acest domeniu.