Colaboratori/Parteneri Independenti Part-Time/Full-Time

LLC Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

CINE SUNTEM?
Lider mondial in domeniul Sanatatii si Infrumusetarii, cu stabilitate financiara, apreciere pentru performantele realizate de 35 de ani de la infiintare si peste 14 ani de activitate in Romania. Un brand puternic, un partener de incredere.
OFERTA: Ti- am pregatit un loc in echipa! Cui ne adresam:
Daca:
- Esti in cautarea unui partener care sa te sustina in dezvoltarea propriei afacerii
- Iti doresti sa fii corect rasplatit financiar pentru eforturile si activitatea depuse
- Crezi in dezvoltarea profesionala si personala si iti doresti sa te dezvolti
- Iti place sa relationezi si interactionezi cu oamenii si sa iti dezvolti permanent sistemul de relatii interpersonale
- Esti in cautarea unei activitati dinamice si pline de provocari
Te asteptam in echipa !!
Profita de oportunitate si vino in echipa noastra.

CERINTE

CE ASTEPTAM DE LA TINE ?
- Sa cunosti si sa crezi in valoarea produselor noastre astfel incat sa le poti promova in mod eficient
- Sa stii sa asculti pentru a intelege nevoile oamenilor
- Sa oferi solutiile potrivite fiecarei persoane

BENEFICII OFERITE

BENEFICIILE TALE
Iti garantam un sistem de remuneratie ce poate depasi nivelul veniturilor medii in Romania, nelimitat, daca te numeri printre cei care stiu sa fructifice oportunitatile oferite.
Noi te sustinem si te incurajam sa castigi in functie de obiectivele pe care ti le- ai propus.
Beneficii financiare :
- Profituri
- Bonusuri personale
- Bonusuri de echipa
- Venituri reziduale
Beneficii non- financiare :
In calitate de membru al companiei noastre te vei bucura de
- Reduceri importante la achizitionarea produseleor
- Program de masina
- Stimulente
- Calatorii
- Participarea la traininguri nationale si internationale
- Participarea la evenimentele companiei noastre, aprecierea si promovarea performantei tale la scena deschisa
Pentru a afla mai multe despre oferta noastra pentru tine trimite un scurt CV la adresa : llcgrup@gmail.com
Te asteptam !!!

LLC Grup lucreaza sub umbrela unui Lider Mondial in Industria de Sanatate & Infrumusetare, care si-a dedicat intreaga activitate identificării şi prezentării celor mai valoroase resurse de sănătate şi frumuseţe oferite de natură.

Suntem mândrii că am ajutat milioane de oameni din întreaga lume şi promitem să rămânem la fel de dedicaţi calităţii şi excelenţei, continuând să vă oferim soluţii pentru mentinerea vitalităţii pe care o meritaţi!

Prin gama de băuturi nutritive pe bază de Aloe vera, produsele pentru îngrijirea pielii şi produsele cosmetice, organismul beneficiază din plin de remarcabilele proprietăţi ale gelului de aloe.

Dacă adăugăm linia completă de suplimente alimentare şi produse apicole, vom obţine o gamă completă de produse naturale destinate sanatatii şi înfrumuseţării.