Colaborator Financiar

Raiffeisen BL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principale responsabilitati:
- Abordare clenti
- Consiliere, negociere si incheiere de contracte
- Urmarire derulare contracte, acordare suport si consultanta
- Utilizare la maxim a oportunitatilor existente
- Recrutare,selectie si formarea profesionala a echipei
- Nu ai nevoie de experienta, ci doar de motivatia de a MUNCII!.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Fara cazier judicir/fiscal
- Studii minim LICEUL/superioare (sau in curs)
- Persoana dinamica, comunicativa, ambitioasa, tenace, responsabila
- Persoana orientata spre rezultate
- Prezenta agreabila, capabila sa se conformeze tinutei business
- Abilitati de motivare si conducere echipa.
- Disponibilitate pentru munca de teren si lucru in contact direct cu diferite tipologii de clienti
- Bune abilitati de comunicare si prezentare
- Spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de-a lucra intr-o echipa de profesionisti avand un program flexibil si cu satisfactii pe plan profesional,intelectual si nu numai.
Va acordam:
- Sansa de a va dezvolta propria afacere lipsita de risc si investitie de capital
- Castiguri din activitatea de consiliere proprie si a echipei
- Posibilitate de promovare numai in functie de rezultatele personale si ale echipei,
- Cursuri de perfectionare si instruire GRATUITE!

Raiffeisen BL, Brasov va ofera posibilitatea de a va construi o cariera in domeniul financiar bancar si de a obtine o independenta financiara, intr-o relatie de parteneriat.