CAUTAM - SOFERI PROFESIONISTI cu carnet de conducere - categoria C+E , cu certificat ADR, diagrama digitala a soferului si experienta

Kim Johansen Int. Transport A/S

Job expirat

RESPONSABILITATI

Kim Johansen Int.. Transport din Danemarca cauta soferi profesionisti cu permis de conducere – categoria C + E ( truck drivers) cu certificat ADR pentru autovehicul cu semiremorca, in transportul interurban international (la distante foarte mari) si transportul international de linie.
Principalele noastre relatii, merg spre Suedia, Germania, Franta, Olanda si Belgia.
Veti conduce minimum 4 saptamini si aveti apoi o saptamina libera sau conduceti 6-8 saptamini si aveti apoi 2 saptamini libere.
Toate zilele lucratoare sunt platite cind veti lucra la firma noastra, indiferent daca conduceti, ati facut pauza legala sau stati la dispozitie.
Saptaminile libere acasa, nu sunt platite.

CERINTE

Certificatul ADR si diagrama digitala a soferului , este o premisa in obtinerea acestui loc de munca.
Este o premisa de asemenea si cunoasterea limbii engleze sau germane .

BENEFICII OFERITE

Salariu pentru inceput este: 48,6 Euro ( netto) pe zi
Deci pentru 4 saptamini de munca continua: 1458,-Euro (netto)

Dupa 3 luni de munca la firma noastra, salariul va creste cu 5,-Euro (netto) pe zi.

Asigurarea de pensie si de somaj se va plati de angajat singur , in tara.

Asigurarea de sanatate , trebuie sa fie facuta in tara , dar va fi platita de firma si angajatul va primi chitanta originala.

DESCRIEREA FIRMEI

Transport International interurban si de linie