Cautam lacatus URGENT

Cavis Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatirea elementelor componente necesare realizarii structurilor metalice in constructii,
- realizarea de ansamble si subansamble realizate prin sudare, cu buloane sau nituri (grinzi, stalpi, piloni, rame, balustrade, suporti, pereti cornisa, capace basa (scurgeri de pardoseala), usi metalice, cofraje metalice, scari pisica, panouri, placi de armatura, grilaje, garduri, alte elemente simple),
- realizarea de constructii metalice prin sudare, cu buloane sau cu nituri (baraci, diverse imprejmuiri, balustrade, suporti pentru pereti cortina, stalpi de rezistenta, scari metalice etc.),
- realizarea de lucrari de cofrare si decofrare (pentru fundatii, pereti, stalpi, grinzi, plansee, arce si bolti, rampe pentru scari, podeste, centuri, boiandruguri, console etc.),
- manevrarea materialelor, ansamblelor si subansamblelor metalice,
- montarea, intretinerea, demontarea constructiilor metalice, precum si
- organizarea locului de munca

CERINTE

- posibilitatea pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

- programul prelungit se plateste conform discutiilor