Cautam bona in/pt. Brasov si imprejurimi

Praf de stele

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de bone Heidi NU percepe comision din partea bonelor candidate!
Cautam bona cu experienta pentru copii 0-7 ani, in Brasov si imprejurimi.
Responsabilitati:
• Ingrijirea si supravegherea copilului; asigurarea igienei copilului
• Hranirea copilului si pregatirea mesei
• Sprijinirea copilului in activitati de dezvoltare, educare, dezvoltarea deprinderilor de viata independenta, activitatilor artistice/ sportive/ culturale conform cu indicatiile parintilor
• Informarea parintelui zilnic cu privire la evolutia copilului sau aparitia unor situatii deosebite

CERINTE

- persoana energica si calda cu copiii, disponibila pentru joaca si activitati educative
- adepta educatiei pozitive (fara pedepse)
- cautam atat studente cat si persoane mature, cu experienta in lucrul cu copiii
- preferam persoane care pot oferi recomandari de la fostele locuri de munca

BENEFICII OFERITE

Salariu lunar:
4 h/zi= 500-600 lei
6 h/zi= 800-900 lei
8 h/zi= 1100-1200 lei
Masa de pranz la familia angajattoare
Decontare transport daca locatia este inafara Brasovului

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de bone- Brasov