CASIER TEZAUR

G4S.CASH SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Controleaza periodic stocul de tezaur, preda si preia in mod documentat stocul de la un schimb la altul.
Elibereaza din tezaur numerarul necesar pentru onorarea comenzilor

CERINTE

studii medii
experienta reprezinta un avantaj
cunostinte operare PC
disponibilitate de a lucra in ture ( 12/24; 12/48)
eficienta, rezistenta la stres, abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

SALARIU BRUT 740 RON
Carte de munca din prima zi de activitate
Bonuri de masa functie de zilele lucratoare
Spor de vechime de 5 % pentru activitate in campul muncii mai mare de 3 ani
Plata orelor suplimentare cu spor de 200%
Plata orelor de noapte cu spor de 25%

G4S Cash Services este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe locul intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate.
In Romania, G4S Cash Services este prezent din 2002, ofera servicii de transport valori, procesarea banilor si alimentarea si intretinerea de nivel 1 a bancomatelor. Totalizeaza astazi peste 2300 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 9 Centre de Procesare si 15 puncte de lucru, putandu-ne astfel presta serviciile la nivelul tuturor judetelor. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Posta Romana, ABN-AMRO, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca s.a