Broker Imobiliar

Grandis Comunity

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grandis Real Estate se defineste si s-a construit ca o structura selectiva. Nu cauta sa vanda orice, oricui si cu orice pret. Raspunde cu profesionalism celor care pretuiesc valoarea serviciilor de calitate.Pentru ca prospecteaza piata, triaza informatia, depaseste obstacole si formuleaza oferte imbatabile.

CERINTE

Cerinte:
• Experienţă de minimum 1 an în domeniul comercial – vânzări, de preferat în domeniul imobiliar;
• Capacitatea de a înţelege principiile generale ale activitatii de agent imobiliar;
• Capacitatea de a lucra în condiţii de sarcini multiple ce necesită prioritizare;
• Orientare către client, orientare către rezultate, abilitatea de a lucra în echipă;
• Persoană activă, foarte organizată şi structurată cu spirit de initiaţivă, capabilă să coordoneze şi să gestioneze mai multe lucrări în acelaşi timp;

BENEFICII OFERITE

Castiga 35 procente din comisioanele obtinute, suma castigata fiind direct proportionala cu eforturile depuse;
Orar flexibil; Cladirea unei cariere stabile pe termen lung intr-un domeniu de viitor, in plina ascensiune; Mediu de lucru colegial si ambianta placuta.