Broker de asigurari / reforma locuintelor

Salve Finance

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim oportunitatea unei cariere de succes in cadrul uneia dintre cele mai mari firme de asigurari din lume;
CANDIDATUL IDEAL:
- Flexibilitate, rezistenta la stres, hotarare, capacitatea de a asimila cunostinte;
- Abilitati excelente de comunicare, ambitie, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
- Orientare catre client.

CERINTE

- Disponibilitate pentru deplasari zilnice pe teren;
- Formarea si coordonarea echipei proprii de consultanti;
- Identificarea clientilor;
- Stabilirea necesitatilor clientului prin efectuarea analizei financiare personale;
- Elaborarea solutiei financiare personalizate pentru client;
- Mentinerea legaturii cu clientii pentru service post-vanzare.

BENEFICII OFERITE

- Training-uri de instruire pentru dezvoltare personala si profesionala.
- Venituri motivante in functie de realizari, comisioane si bonusuri;
- Cariera europeana in domenul financiar.
- Recompense non financiare.

SALVE FINANCE, este membra a SALVE GROUP LONDON, grup financiar european care se ocupa de distributia produselor financiare (pensii private, asigurari de viata, asigurari generale, planuri de economisire, etc.) in Europa centrala si de est.
SALVE GROUP construieste o retea unica de furnizare a produselor financiare in Slovacia, Cehia, Ucraina si Romania.