Broker de asigurari

Equities Partners

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase:
- produse financiare moderne a 6 mari companii de asigurari
- posibilitatea de a vinde mai multe tipuri de produse competitive pe piata financiara romaneasca;
Mod de lucru:
- identificarea clientilor doritori de asigurari ( generale );
- contactarea acestora;
- prezentarea ofertelor existente pe piata;

CERINTE

- studii superioare sau in curs de finalizare;
- notiuni elementare despre vanzari;
- capacitate de a asimila noi cunostinte;
- atitudine proactiva orientata catre client;
- abilitati foarte bune de comunicare, persuasiune, flexibilitate, entuziasm organizare.

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri si comisioane atractive
- Trainig-uri de specialitate gratuite pentru fiecare nivel de cariera
- O cariera de succes influentata de munca in echipa si cea personala
- Posibilitatea unei cariere in domeniul bancar
- Posibilitatea avantajoasa de leasing auto

Firma nationala ce promoveaza produsele a 6 mari companii de asigurari