Broker certificate verzi (BBV)

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tranzactii pe piata creditelor de carbon;
- atragerea clientiilor noi;
- negocieri directe cu clientii;
- administrarea portofoliului de clienti existenti.

CERINTE

- absolvent studii superioare economice, inginerie, chimie etc.;
- foarte bun cunoscator al limbilor: engleza si una din urmatoarele: italiana, germana si spaniola;
- experienta in brokeraj/stock market de minim 3 ani.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, companie globala de brokeraj pe pia¿a de certificate verzi, Brokeri cunoscatori de limbile: engleza, germana, italiana, spaniola.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov.