BRASOV - Reprezentant Relatii Clienti

Computer Generated Solutions Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- abilitati foarte bune de comunicare;
- atitudine orientata catre client;
- persoana organizata, responsabila si cu grad ridicat de adaptabilitate;
- integrarea rapida in grup;
disponibilitatea de a lucra in ture;
- experienta in relatii clienti reprezinta un avantaj;

CERINTE

Call Center de renume din Romania angajeaza persoane comunicative cu spirit de echipa dezvoltat, part time si full time.
Ofera telefonic asistenta si suport in functie de solicitarile clientilor.

Abilitati:
- cunostinte medii operare Microsoft Office;
- abilitati de comunicare;
- spirit de echipa;
- dorinta de a se dezvolta in cadrul companiei;
- disponibilitate de lucru in ture;

BENEFICII OFERITE

DISPONIBILITATE DE TRAINING TIMP DE 2 SAPTAMANI IN REGIM FULL TIME

Oportunitati de promovare, mediu de lucru tanar si profesionist, formare profesionala, pachet salarial atractiv

CGS Incorporated este leader pe piata contact center din Romania si una dintre cele mai mari companii de acest gen din lume.
www.cgsinc.com / www.cgsinc.ro