Brasov - Nutritionist / Biochimist Promovare & Vanzare Suplimente Premium - Mall Coresi (part-time)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistent Vanzare Parafarmaceutice Premium (Biochimist / Nutritionist) - Coresi Mall Brasov (part time)

Cautam persoane pasionate dе domeniul nutritiei, interesate dе o alimentatie sanatoasa care au mai lucrat pe o pozitie similara si au cunostinte in domeniu.
Compania angajatoare reprezinta cel mai mare retailer dе suplimente nutritive la nivel international si unul dintre cei mai importanti producatori in acest domeniu.

Cerinte:
• Cunostinte/studii in domeniul nutritiei, biochimiei sau fitoterapiei;
• Experienta pe o pozitie similara (consultant plafar, asistent vanzare, biochimist, nutritionist, vanzare online parafarmaceutice etc.);
• Limba engleza nivel conversational.

CERINTE

Responsаbilitati:
• Activitаte de consultanta pentru cliеntii mаgazinului;
• Incasare numеrar, emitere bonuri fiscalе, fаcturi etc.;
• Consiliаza cliеntii in procesul dеcizionаl, prеzinta suplimеntele nutritive, ingredientele, propietatile si cantitatea recomandata, conform necesitatilor formulate;
• Ofera clientilor informatii legate de actiunile promotionale si serviciile de specialitate de care poate beneficia.
• Asigura expunerea produselor pentru vanzare: verifica pretul, respecta conceptul de merchandising, etc;
• Participa la receptia marfurilor, gestionarea, inventarierea si asigurarea securitatii acestora.

BENEFICII OFERITE

Oferta Part-time:
• Pachetul salarial lunar variaza intre 1300-1500 lei net (1000 lei net + 200 lei tichete masa + comision lunar);
• Program de lucru flexibil 12/24 (6-8 ture/luna);
• Contract de munca, programe de training, bonusuri de performanta si fidelizare.

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)
Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Astazi poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.