BRASOV Business Development Assistant – part time sau project-based

SOLVE PERFORM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea bazei de companii din orasul Brasov;
- contactarea telefonica a companiilor din Brasov in vederea stabilirii de intalniri;
- realizarea intalnirii la companii si prezentarea serviciilor Solve Perform in vederea incheierii de contracte de Prestari servicii.

CERINTE

- proaspat absolvent sau student in anii terminali;
- foarte bune abilitati de comunicare si de vanzare;
- persoana careia ii place sa initieze contactul si comunicarea cu persoane pe care nu le cunoaste;
- foarte bune abilitati de comunicare si vanzare prin telefon;
- foarte bune cunostinte de operare calculator (Microsoft Office, photoshop si CorelDraw un avantaj) si de navigare pe internet. Foarte bune cunostinte de utilizare Outlook;
- Limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare de personal.
Directii de specializare: personal educational si personal retail non-food.