Branch Manager- Brasov

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea imaginii si produselor companiei in zona Brasovului
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Stabilirea strategiei locale de vanzare
Incheierea si urmarirea contractelor
Atingerea obiectivelor companiei
Crearea echipei de vanzari pe care ulterior o coordoneaza
Responsabilitati in ceea ce priveste rezultatele financiare

CERINTE

Absolvent/a studii superioare, de preferat economice
Minim 1 an experienta in domeniul vanzarilor, pe o pozitie ce presupune coordonare
Experienta in vanzari financiare reprezinta un avantaj
Carnet categoria B si experienta in sofat
Cunoasterea pachetului Office
Persoana carismatica, serioasa, cu dezvoltate abilitati verbale si de organizare, abilitati de persuasiune

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant si comision
Posibilitate de promovare

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane, avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.