BRANCH MANAGER - BRASOV

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza BRANCH MANAGER pentru clientul sau - Companie Imobiliara Multinationala – filiala BRASOV.

Responsabilitati:
- Planificarea, estimarea,stabilirea cotei vanzarilor, a costurilor si a peformantei business-ului, in conformitate cu cerintele companiei;
- Planificarea si implementarea strategiei si activitatii publicitare si promotionale;
- Supervizarea activitatilor de vanzare si customer service in scopul optimizarii si sustinerii performantei in vanzari, profitabilitatii si satisfactiei clientului;
- Participarea la intalniri si contribuirea la strategia companiei si crearea politicilor;
- Cresterea bazei de date cu clienti dezvoltand strategii specifice de vanzare pe zona;
- Coordonarea activitatii brokerilor si a asistentelor de vanzari;
- Instruirea brokerilor in vederea reprezentarii optime a clientilor in procesul de vanzare/cumparare;
- Participarea la programe de training si de dezvoltare locale si internationale.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Minimum 2 ani experienta in vanzari si management;
- Persoana cu initiativa;
- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Excelente abilitati de prezentare;
- Persoana dinamica, dornica sa lucreze intr-un mediu profesionist si competitiv;
- Limba engleza nivel avansat;
- Bune cunostinte de MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
- Permis de conducere – categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, incluzand telefon mobil, laptop si masina;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;
- Expunere internationala;
- Participarea la programe de trainunguri si dezvoltare locale si internationale.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti CV-ul insotit de o scrisoare de intentie si la: cv@qhr.ro.