ATASAMENTIST

EREN CONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificare proiect, intocmire devize lucrari, urmarirea productiei din punct de vedere cantitativ.
- Postul este pentru orasele Brasov, Fagaras, Sacele, Sfantu Gheorghe, Zarnesti

CERINTE

- Fire dinamica,
- Sociabila,
- Un bun organizator,
- Ccunostinte operare PC,

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un pachet salarial atractiv,
- Ttelefon de servici.

SC EREN CONS SRL cu toate ca este o societate relativ nou constituita, se poate mandrii cu lucrari executate la o inalta calitate, atat in domeniul constructiilor civile si industriale, cat si in domeniul pardoselilor industriale, aceasta calitate fiind deviza noastra si pe care o putem obtine multumire angajaţilor nostrii cu o vasta experienta in aceste domenii.
SC EREN CONS SRL este impartita in trei divizii bine organizate si structurate:
- divizia de structuri de rezistenta;
- divizia de pardoseli industriale;
- divizia de montaj invelitori hale;