ASSISTANT MANAGER

Ghista Impex & Construzioni SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilitate primara (registru de casa, NIR, Bonuri de consum)
Intocmire Contracte Individuale de Munca + relatia cu Inspectoratul Teritorial de Munca)

CERINTE

Obligatoriu limba italiana (cel putin incepator)
Pachetul Microsoft Office la nivel mediu
Postul se adreseaza fie sudentilor fie unei persoane pensionate
Prgram de lucru flexibil, 4 ore/zi

BENEFICII OFERITE

salariul se negociaza in urma interviului

. C. GHISTA IMPEX & CONSTRUZIONI S.R.L. a luat fiinta in anul 2004, fiind la inceputul activitatii sale dar cu o putere competitiva intarita de calitatea serviciilor sale. Societatea noastra este o structura modern organizata ce realizeaza lucrari inovatoare, sigure si respectand toate normele tehnice si legale, emise in vigoare. Astfel S.C. GHISTA IMPEX & CONSTRUZIONI S.R.L. este o societate care implementeaza materiale, metode si tehnici inovatoare, lucrarile ce pot fi executate cuprind intreaga gama a domeniului, incepand cu lucrari mari cum ar fi hale industriale pana la amenajari interioare si amenajari spatii verzi, trecand la lucrari de finisare.