ASSISTANT MANAGER

Job Activ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistreaza si comunica protocoalele de la intalnirile operationale ale managementului firmei catre cei implicati
- organizeaza meeting-urile
- administreaza documentele (registrul de intrari - iesiri)
- raspunde de necesarul de consumabile optime desfasurarii activitatii zilnice (birotica, consumabile bucatarie etc)

CERINTE

- cunostinte de limba engleza, nivel avansat
- cunostinte solide de operare Excel si Word
- abilitati avansate de comunicare
- atitudine proactiva
- disponibilitate de lucru la program prelungit (atunci cand este necesar)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- sistem de prime in functie de performante
- transport asigurat
- telefon mobil
- statie de lucru (laptop)

DESCRIEREA FIRMEI

Serviciu de recrutare si selectie de personal.
Clientul nostru este un mare dezvoltator imobiliar, ce face parte dintr-un grup de firme cu investitori romani, belgieni, austrieci si americani.