Assistant Manager

Job Activ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Facilitarea comunicarii personalului firmei cu exteriorul (clientii/ furnizori);
- Organizarea si evidenta clara a fluxului de documente;
- Activitati administrative;
- Intocmirea agendei zilnice de lucru a managerului;
- Redactarea de documente, rapoarte, informari si comunicari generale.

CERINTE

- Absolvent de facultate
- Cunostinte solide operare PC (Word, Excel)
- Capacitate de sintetizare, organizare a informatiei;
- Limba engleza – nivel bun;
- Persoana placuta, agreabila si flexibila;
- Orientare catre rezultate;
- Dorinta “de a face cariera” profesionala.

BENEFICII OFERITE

- Salariu pe masura
- Posibilitatea de avansare in cariera
- Desfasurarea activitatii intr-un colectiv tanar si capabil.

Stim ca iti doresti un post de assistant manager care sa implice altceva decat munca de secretariat. Esti mai bun decat ceilalti si vrei sa te afirmi.
Asta e bine. Avem o oferta care in mod sigur te intereseaza.
Clientul nostru este o renumita firma regionala de distributie de bauturi alcoolice si food. Cautam assistant manager pentru directorul general al firmei.