Asistenta departament vanzari - cunostinte excelente de limba germana (ASPLBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea cererilor de la clienti si intocmirea comenzilor catre furnizorii - companii germane;
- Organizarea transportului marfii (international) astfel incat clientul sa fie servit cu promptitudine si gasirea celor mai bune solutii in acest sens;
- Rezolvarea solicitarilor si mentinerea legaturii atat cu furnizorii cat si cu clientii companiei.

CERINTE

- Cunoasterea excelenta a limbii germane;
- Studii superioare finalizate (cerinta obligatorie);
- Experienta intr-unul din domeniile Logistica sau Vanzari constituie avantaj;
- Cunostinte Ms Office - nivel bun;
- Persoana foarte organizata;
- Orientare spre client si spre rezultate;
- Domiciliul in Brasov sau in localitatile limitrofe.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera pachet salarial corelat cu competentele si experienta angajatului;
- Posibilitatea de a costrui si de a dezvolta cariera in domeniul Vanzari/ Logistica;

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, companie din Brasov ce se afla in plina dezvoltare, Asistenta departament vanzari - cunostinte excelente de limba germana.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov