ASISTENT MENTENANTA / INTRETINERE

ELDON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistentul de mentenanta va fi responsabil cu introducerea datelor referitoare la mentenanta in sistemul electronic al companiei. De asemenea, va realiza (in colaborare cu managerul de departament) un plan de mentenanta a utilajelor si va documenta toate interventiile pentru un follow up corespunzator. Colaboreaza indeaproape cu departamentul achizitii in vederea furnizarii pieselor de schimb necesare in cel mai scurt timp.

CERINTE

- persoana cu un simt tehnic foarte bine dezvoltat
- preferabil studii de inginerie (terminate sau in curs)
- cunostinte referitoare la utilizarea PC-ului (pachet Microsoft Office)
- capacitate de organizare a datelor
- bun comunicator in relatiile cu ceilalti

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- transportul este asigurat pana si de la sediul nostru
- oportunitate de dezvoltare ulterioara in departamentul achizitii

ELDON este specializata in productia de carcase din metal cu profil electric. Localizata in Parcul Industrial Prejmer, ELDON este o excelenta oportunitate de cariera pentru persoanele dornice de afirmare. Echipa noastra, tanara si foarte dinamica, asigura un mediu de lucru constructiv