CONSILIER VANZARI SI FORMATOR PROFESIONAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE COMPANIE:

Companie multinationala cu acoperire pentru intreaga tara, prezenta de 10 ani pe piata de protezare auditiva din Romania.

SE ADRESEAZA persoanelor care:
- doresc sa isi formeze o cariera in domeniu,
-care cunosc disciplina, seriozitatea, perseverenta, loialitatea si le-au adoptat ca si mod de a fi si de lucru;
-care au bune abilitati de comunicare, prezentare, planificare si organizare
- care au o atitudine proactiva si pozitiva
-persoane cu aptitudini in instruire si formare(pentru pozitia de formator profesional)-cursuri de formator profesionist constituie avantaj.

PENTRU ANGAJARE IN :
-Vanzari, serviciu clienti, formare personal.

CERINTE

PENTRU ORASELE:Bucuresti, Brasov, Buzau, Iasi, Bacau, Ploiesti,

BENEFICII OFERITE

-salariu incepand de la 500 euro/luna
- training si formare profesionala asigurate in tara si in strainatate;
-Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic, de succes