ASISTENT MEDICAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul/a la postul de ASISTENT MEDICAL in cadrul laboratoarelor BIOCLINICA SA ??? PCT DE LUCRU BRASOV , va gestiona activitatea de secretariat, va utiliza casa de marcat, va informa pacientii cu privire la investigatiile oferite, la protocolul de recoltare a probelor biologice, la programul de lucru si la termenele de eliberare a rezultatelor, va face programari ale pacientilor. Deasemenea va gestiona activitatea de recoltare unde va trebui sa aiba abilitati in a utiliza sistemele moderne de recoltare.

CERINTE

Candidatul/a la postul de ASISTENT MEDICAL va fi o persoana dinamica, motivata, zambitoare, calma si cu abilitati de a comunica cu pacientii, va trebui sa aiba capacitatea de a analiza nevoile pacientilor pentru a imbunatatii calitatea serviciilor oferite de catre laborator.
Va trebui sa aiba abilitatea de a invata softul specializat pe activitatea de laborator intr-un timp cat mai scurt.
Va fi absolvent al scolii Postliceale Sanitare/ Colegiul universitar medical si va avea autorizatie de libera practica vizata.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, bonuri de masa, siguranta unui loc de munca intr-o companie la nivel national