ASISTENT MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea condi¿iilor optime pentru realizarea de c¿tre director a unor contacte eficiente cu persoanele din interiorul, dar mai ales din exteriorul firmei;
- Asigurarea unei bune circula¿ii a documentelor ¿i informa¿iilor la nivelul firmei
- Primirea persoanelor din afara firmei, îndrumarea acestora spre persoanele competente ¿i asigurarea protocolului;
- Inregistrarea hot¿rârilor ¿i deciziilor luate de conducere;
- Tehnoredactarea documentelor, clasarea ¿i ¿inerea eviden¿ei stricte a acestora;
- Identificarea, selectarea, clasificarea ¿i p¿strarea unor surse ¿i materiale de informare;
- Introducere date in PC
- Mentinerea relatiilor cu clientii (prin intermendiul telefonului)

CERINTE

- Studii medii
- Vechime: minim 1 an intr-un post similar
- Cunostinte foarte bune de operare PC
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Atitudine proactiva
- Fire dimanica, prezenta placuta.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in functie de performante, mediu tanar si dinamic, posibilitati reale de dezvoltare profesionala.