ASISTENT ACHIZITII NonFood - ADMINISTRATIA CENTRALA BRASOV

Mr.Bricolage Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prelucrarea datelor referitoare la sortimentul de marfuri;
- actualizarea datelor referitoare la furnizori;
- analiza si actualizarea conditiilor de colaborare cu furnizorii;
- comunicarea cu furnizorii si colegii din magazine;
- urmarirea masurilor de promovare a vanzarilor in magazine;
- participarea la realizarea ofertei speciale si a catalogului de reclama;

CERINTE

- studii superioare/medii;
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- cunostinte de operare PC(MS-Office);
- cunostinte bune de limba engleza;
- gandire organizata,analitica si flexibila;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Sistem informatic performant si logistica moderna;
Training de specialitate;
Oportunitatea unei cariere intr-un concern international.

SELGROS este una dintre cele cele mai de succes firme Cash&Carry din Europa, fiind prezenta pe piata din Romania incepand cu anul 2001. In prezent detinem 17 magazine: unul in Brasov, trei in Bucuresti, cate unul in Constanta, Targu-Mures, Timisoara, Oradea, Cluj-Napoca, Arad ,Craiova, Ploiesti, Bacau, Suceava, Iasi, Galati si Braila.