Asistent/a manager

SUITES & SPA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Om de afaceri strain (vorbeste bine romaneste) cu sediurile in Brasov (afacere in domeniul hotelier si al turismului local) cauta Asistent/a Personal/a cu experienta si cunostiinte in domeniile comertului si serviciilor, pentru a-l ajuta in controlul si expansiunea afacerilor pe plan local. Ore de lucru potrivite oamenilor de afaceri : stii cand incepi dar nu stii cand termini (doar ziua) - remunerare pe masura.

CERINTE

Experienta in domeniul comertului si al serviciilor ptr clienti, preferabil turistice.
Preferabil studii in domeniu dar nu neaparat necesar.
Se cere seriozitate, initiativa, personalitate reprezentativa ( CV cu poza ) , mobilitate (de preferinta masina proprie- remunerare aparte) , disponibilitate in decursul zilei.

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil
- benzina, transport

Agentie de turism tour-operatoare cu sediul si domeniul de activitate in orasul Brasov.