Asistant Manager

Logo Line

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea relatiilor cu clientii;
- Promovarea produselor firmei.

CERINTE

- Notiuni de contabilitate primara;
- Lucru in echipa;
- Cunostinte PC.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de castig nelimitat (comision);
- Bonusuri pentru rezultate si performanta;
- Posibilitate de training de specializare in strainatate.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de Publicitate
Descriere activitate:
Realizarea de tiparituri si printuri digitale,
Cataloage de prezentare, mape, pliante, fluturasi, brosuri, foi volante, foi cu antet, carti de vizita, etichete autoadezive, afise, postere, calendare, invitatii, plicuri personalizate, vederi, pungi de hartie personalizate, cutii de carton etc.
Personalizarea de materiale promotionale prin serigrafie, tampografie, timbru sec, gravura laser, broderie.
Pixuri, brichete, scrumiere, brelocuri, port carti de vizita, genti din material textil si piele, ceasuri de perete si birou, sepci, tricouri, salopete, umbrele, baloane, cani, pungi din polietilena etc.
Materiale publicitare in-door si out-door
Bannere, mash-uri, steaguri, casete luminoase, litere volumetrice, litere neon, totem-uri, afise, postere, inscriptionari cu autocolant cutterat, autocolant tiparit etc.