ASFALTATOR

SC COMPREST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa masoare si sa delimiteze zona ce urmeaza a fi pavata,
-sa acopere si sa repare trotuare, pavaje si cai de acces, prin folosirea de materiale de pavare, dale si blocuri de diferite marimi
-sa traseze bordura din piatra, sa faca fundatii, sa niveleze, sa plaseze si sa repare pavajele pentru traficgreu din piatra sparta,
-sa toarne suprafete de asfalt, -sa astearna benzi izolatoare si de protejare a asfaltului pe fundament,
-sa toarne mixtura din pietris si bitum pe drumuri si pe trotuare,
-sa puna straturi de asfalt prin pulverizare de gudron, -sa taie si sa dea o forma pietrei naturale, stâncilor, placilor, bucatilor de dale, caramizilor si cuburilor din beton precum si altor material

CERINTE

Studii necesare: curs de calificare APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE:dexteritate, conditie fizica, capacitate de lucru în echipa, simt estetic, rabdare, precizie.

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa.

Societate care isi desfasoara activitatea pe raza Judetelor Brasov/Prahova