AREA SALES REPRESENTATIVE - PROIECTE BV, HR,CV

AX PERPETUUM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona arondata;
- Implementarea strategiei de vanzari in teritoriu;
- Preluarea comenzilor de la clienti;
- Analiza pietei din zona arondata.

CERINTE

- Experienta in vanzari : minimum 2-3 ani;
- Permis de conducere categoria B : minimum 1 an;
- Cunostinte de operare PC.

Candidatul ideal este o persoana tenace, ambitioasa, dinamica si organizata, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional.
-limba maghiara - avantaj

BENEFICII OFERITE

PERPETUUM ofera pentru ocupantul acestui post conditii atragatoare de salarizare, masina de serviciu, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

Companie nationala specializata in importul si distributia nationala de :
materiale auxiliare si accesorii pt constructii (mocheta, PVC, parchet, usi de interior/exterior, plinta si profile, acoperisuri din fibra de sticla etc),
ambalaje - capace, capse, borcane etc.;
textile ptr. industria hoteliera etc.
mobilier.