Area Sales Representative - lider national

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea si largirea actualei baze de clienti - portofoliul din zona alocata (judetul Brasov),
- service post-vanzare si activitati de analiza a concurentei,
- activitati de marketing, urmarirea respectarii promotiilor,
- mentinerea unor relatii stranse cu "redistribuitorii" din zona alocata
- intocmirea rapoartelor periodice si a altor rapoarte la cererea managementului companiei, s.a.

CERINTE

- experienta min 2 ani in vanzari,
- studii superioare - domeniul tehnic sau economic,
- cunostinte in domeniul IT sau disponibilitatea de a acumula informatii legate de acest domeniu,
- permis categ B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial extrem de motivant,
- conditii de lucru excelente,
- masina si telefon de serviciu.

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
- selectie si recrutare personal
- evaluare si interventie organizationala
- traininguri
- cursuri de calificare si specializare
- elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
-evaluarea angajatilor
Aparuta pe piata in 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei în Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi.
Clientul nostru este o companie nationala.