AREA SALES REPRESENTATIVE - DIVIZIA CONSTRUCTORI BRASOV, HARGHITA, COVASNA

PERPETUUM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale :
- Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona arondata;
- Implementarea strategiei de vanzari in teritoriu;
- Preluarea comenzilor de la clienti;
- Analiza pietei din zona arondata.

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana tenace, ambitioasa, dinamica si organizata, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional.

Cerinte obligatorii :
- Experienta in vanzari: minimum 1 an;
- Permis de conducere categoria B: minimum 1 an;
- Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Societatea ofera pentru ocupantul acestui post conditii atragatoare de salarizare, masina de serviciu, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

AX PERPETUUM IMPEX SRL (www.perpetuum.ro) este o companie nationala cu capital privat românesc, cu peste 10 ani de activitate, avand un portofoliu diversificat si cuprinzator în domeniul amenajarilor interioare:

- Pardoseli: mocheta, covoare, pardoseala PVC, parchet stratificat, gazon artficial, podele suprainaltate, presuri, sape si amorse, presuri profesionale;
- Usi: interior, exterior, tehnice, tocuri de usa;
- Profiline: plinte si profile-pentru gresie si faianta, trepte, trecere, parchet, acoperitori din fibra de sticla, tavane false;
- Textile: perdele, draperii, tapiterii, pasmanterie, sisteme de prindere, colectii de baie si bucatarie(covoare, prosoape, draperii, etc);
- Ambalaje: borcane, capace si adezivi;
- Mobilier: pentru locuinta, birouri, mobilier scolar, jaluzele si storuri, scaune si cuiere;
- Prestari servicii: servicii de montaj mocheta si pardoseala PVC, etc.