AREA SALES REPRESENTATIVE - TM, AR, CS, HD

Delta HR Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Delta HR Consult angajeaza pentru clientul sau, importator si distribuitor de produse cosmetice pentru par destinate exclusiv saloanelor de coafura, o persoana pe postul de:

AREA SALES REPRESENTATIVE

Atributii:

* mentinerea relatiei cu clientii actuali;
* identificarea de noi clienti in zona arondata;
* sustinerea activitatilor de marketing;
* promovarea si vanzarea produselor;
* incasarea in timp util a sumelor datorate de clienti;
* realizarea de rapoarte privind activitatea desfasurata.

CERINTE

Cerinte:

* studii medii/superioare;
* minim un an experienta in vanzari directe;
* foarte bune abilitati de relationare cu clientii;
* disponibilitate la deplasari frecente;
* permis de conducere categoria B;
* domiciliu stabil in Timisoara.

BENEFICII OFERITE

Oferta:

* pachet salarial corelat cu experienta anterioara;
* telefon si masina de serviciu;
* training-uri;
* posibilitati reale de avansare.

Aplicati aici sau trimiteti un CV pe adresa cv@deltahrconsult.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

Training si Consultanta in Managementul Resurselor Umane

Pentru a vedea alte posturi disponibile ale Delta HR Consult vizitati pagina de web a acesteia:
www.deltahrconsult.ro/joburi_ro.php