AREA SALES MANGER

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• identificarea de noi potentiali clienti
• mentinerea si dezvoltarea retelei de clienti
• monitorizarea concurentei
• promovarea produselor companiei
• prezentarea ofertei de servicii
• intocmirea rapoartelor de activitate

CERINTE

HUMANGEST GROUP este alaturi de clientul sau, un puternic grup bancar , in identificarea candidatului potrivit pentru Area Sales Manger pentru zona Brasov.

Cerinte:
• studii superioare
• experienta de minim 2 ani in vanzari pe domeniul auto, de preferat camioane si auto-utilitare;
• cunostinte de leasing reprezinta avantaj
• capacitate de organizare si planificare
• perseverenta, responsabilitate
• abilitati de comunicare si negociere
• atitudine proactiva, spirit de echipa, dinamism
• capacitatea de lucru in conditii de stress
• cunoasterea limbii engleze reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial foarte atractiv
• Bonusuri
• Mediu de lucru dinamic
• Dezvoltare intr-o companie multinationala
• Alte beneficii

Cei interesati pot trimite un CV la adresa sorin.bonciu@humangest.ro