Animator

Lugera and Makler SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Este responsabil cu crearea si implementarea programelor de divertisment pentru clientii hotelului;
Se implica in organizarea de petreceri pentru clientii hotelului, fiind responsabil cu asigurarea ambiantei in functie de cerintele clientilor ;
Indeplineste rolul de Disc Jockey ( mixeaza muzica in cadrul evenimentelor);
Este responsabil cu asigurarea functionarii perfecte a echipamentului si a aparaturii din dotare;
Pregateste din punct de vedere organizatoric si tehnic salile de conferinte;
Este responsabil cu intetinerea instalatiilor de sunet si cu asigurarea suportului necesar pentru clientii care isi manifesta dorinta de a le folosi in cadrul diferitelor evenimente;
Culege informatii cu privire la noile tehnologii ce pot fi achizitionate in scopul imbunatatirii calitatii evenimentelor organizate;
Colaboreaza cu celelalte persoane din departamentul tehnic si de marketing pentu asigurarea conditiilor optime de desfasurare a activitatilor de divertisment, in concordanta cu asteptarile clientilor;
Se implica activ in promovarea programelor, ofertelor si pachetelor turistice ale hotelului catre clienti.

CERINTE

Minim 1 an experienta pe o pozitie similara;
Studii superioare, de preferinta tehnice (inclusiv colegiu);
Cunostinte operare calculator: Windows, MS Office;
Cunostinte hardware, retelistica;
Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu;
Foarte bune abilitati interpersonale si de comunicare;
Capacitate de adaptare, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

Climat de lucru placut si motivant;
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei echipe de profesionisti;
Pachet salarial motivant;
Programe de training si formare profesionala.

Clientul nostru, Hotel Clermont, este amplasat intr-un cadru natural pitoresc si recunoscut pentru proprietatile sale curative, este unicul complex hotelier cu standard de 4 stele din zona Covasnei si va fi inaugurat in curand, urmand sa ofere o multitudine de servicii si facilitati destinate relaxarii si petrecerii timpului liber.
Impreuna cautam un Animator.