Urgent!Angajez o doamna pt o pensiune in Bran

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana trebuie sa faca curatenie in camere si in pensiune (living, bai, etc); sa serveasca micul dejun si cina(daca se solicita), supravegheza turistii si locuieste permanent in pensiune. La cina servim preparate simple, ca acasa: fripturi la gratar, tocanite, bulz, pastrav, etc. Ciorbe numai la grupuri. Informatii suplimentare, la telefon.

CERINTE

Sa fie calificata in una din meseriile:bucatareasa (de preferat), receptionera sau camerista; sa fie deosebit de harnica si cu simt organizatoric bun (sa vada singura ce este de facut), sa aiba experienta de lucru in alte pensiuni si un lucru important, un look placut, cu zambetul pe buze, serviabila, cinstita!!, curata, buna gospodina. Cunostintele de limba engleza constituie avantaj. Asteptam CV cu poza (neaparat!).

BENEFICII OFERITE

Se acorda bonusuri la sarbatori traditionale (Craciun, Paste). Salariul negociabil, min 1000lei/luna, net. Cazarea si utilitatile nu se retin, sunt gratuite.