Angajare Programator

SC TEHMIN-BRASOV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de programare in cadrul departamentului de Proiectare Electrica si Automatizari
Responsabilitati:
- programare in C, prioritar sistem de operare Linux (make,gcc,shell)
- dezvoltare de software C#/.NET cu baze de date Microsoft SQL Server;
- aplicatii si servicii Web (optional)

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- cunostinte de programare: algoritmi de baza, structuri de date, modele de programare;
- cunostinte C# la nivel mediu;
- cunostinte C la nivel mediu;
- Linux (make, gcc, shell);
- cunostinte privind comunicatia datelor prin TCP/IP, port serial;
- cunostinte de limba engleza, cel putin nivel mediu
Cerinte suplimentare:
- capacitate de a lucra in echipa;
- capacitate de a invata singur;
- disponibilitate la deplasari interne si externe.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant; Tichete de masa; Transport asigurat de societate pe ruta Brasov-Bod

SC TEHMIN-BRAŞOV SRL oferă servicii complementare domeniul materialului rulant. Serviciile sunt realizate la un nivel ridicat de profesionalism, cu tehnică modernă şi personal specializat.
Intreaga productie a firmei are la baza cercetarea si inovarea si este destinata societatilor de constructie, modernizare si exploatare din domeniul feroviar, dar cu posibilitati de extindere si la alte domenii.