Angajam urgent sudor in confectii metalice!Valabil pe Sebes si Brasov.

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titlu post: Sudor confectii metalice
Nr.posturi: 1
Locatie: Brasov, Sebes

Responsabilitati

1.Executarea activitatilor specifice calificarii in domeniul confectiilor metalice ( alinierea , cuplarea pieselor de metal, asezarea pieselor in material de sudura topita, curatirea, vopsirea, taierea si indoirea pieselor care urmeaza a fi sudate, topirea si aplicarea sudurii)
2. Mentinerea in perfecta stare a sculelor si uneltelor ce i se predau pentru desfasurarea activitatii
3. Implicarea activa in desfasurarea lucrarilor
4. Anticiparea pasilor de efectuat in desfasurarea lucrarilor

Aptitudini necesare ocuparii postului :

- persoana responsabila
- persoana foarte ordonata
- persoana atenta la detalii
- dexteritate
- creativitate
- organizare

CERINTE

Cerinte
- studii medii in domeniu
- experienta minim 2 ani in domeniu
- disponibilitatea ocuparii pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

1. Pachet salarial negociabil in functie de experienta : 1600 – 1800 RON net
2. Transport asigurat

4. Stabilitate, continuitate

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!