ANGAJAM RECEPTIONERA !

S.C. PERLA CIUCASULUI S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea clientilor in programul de rezervari;
- completarea fiselor de cazare clienti;
- informarea clientilor privind serviciile hotelului;
- indrumarea clientilor spre vizitarea obiectivelor turistice;
- emiterea si inregistrarea facturilor in evidentele contabile.

CERINTE

Persoana deschisa in relatia cu clientul, sociabila, amabila, organizata, dinamica.
Experienta in program rezervari : MEDALLION

BENEFICII OFERITE

Se asigura transport si masa la hotel!

Situat într-o splendidă zona din împrejurimile Braşovului, localitatea Tărlungeni, o oază de linişte şi armonie cu ape de izvor din Muntii Ciucas, înconjurat de dealuri, munti şi păduri pe o intindere de 32 Ha, Complexul Grand Hotel Perla Ciucaşului reprezinta alegerea potrivita pentru un sejur de neuitat.
Complexul cuprinde un hotel de 4 stele cu 40 camere(17 camere DBL twin , 18 DBL matrimoniale si 5 camere TPL), restaurant, 2 Vile de Lux(7 camere DBL matrimoniale, 3 camere TPL si un apartament de lux), sala de conferinta1( 40 de locuri), sala de conferinta 2(100 de locuri) teren de tenis, teren de fotbal, stana turistica, un centru de echitatie (cu 10 de cai de rasa si 4 ponei), sala de jocuri (biliard, ping-pong si dartz).
• Trebuie precizat faptul ca acest complex se intinde pe o suprafata de 32 hectare, intre Muntii Ciucas si Raul Tarlung, oferind astfel tot felul de posibilitati de relaxare si recreere, printre care si activitati sportive( tenis pe teren de zgura, fotball, handball,volei pe teren sintetic multifunctional).