HOTEL EDELWEISS, POIANA BRASOV - ANGAJAM RECEPTIONERA

SC EDELWEISS POIANA HOTEL'S SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti;
- primirea si cazarea clientilor;
- intocmirea actelor necesare cazarii clientilor (contracte de turism, urmarirea si incasareaplatilor);
- promovarea serviciilor oferite clientilor;
- solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate;
- medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor.

CERINTE

EXPERIENTA / CURS DE CALIFICARE

Asteptam CV-urile dvs. pe adresa de e-mail: office@hotel-edelweiss.ro

BENEFICII OFERITE

-DECONTARE TRANSPORT BRASOV-POIANA BRASOV
-MESE

Situat in apropierea telefericului, partiei de ski si a patinuarului, Edelweiss Poiana Hotels **** ofera una din cele mai fascinante privelisti ce poate fi observata din Poiana Brasov.

Edelweiss Poiana Hotels **** creaza o atmosfera austriaca selecta, plina de originalitate, stil, calitate, eleganta si rafinament.